Кошик
1625 відгуків
+380 (96) 552-45-45
+380 (50) 557-83-88
+380 (48) 743-91-35
ул. Одария 3, (Радиорынок) маг. Дюна №59, Одеса, Україна
Переходники ТМ
Залишити відгук

Подовжувачі по витій парі (extender)

Не секрет, що у багатьох форматах передачі електричних сигналів існує обмеження по довжині з'єднувальних кабелів. Причина лежить в загасання сигналів, а також у виникненні паразитних наведень і зворотних зв'язків. Компанія «Перехідники ТМ» пропонує до купівлі подовжувачі HDMI, VGA, DVI, USB по витій парі – пристрої, які успішно обходять це обмеження.

Принцип дії

В основе лежит прямое, а затем обратное преобразование сигнала, его усиление, а также использование для передачи кабеля «витая пара» CAT-5E/6, имеющего спецификации по дальности передачи цифрового сигнала до 100 метров и даже более. Для расширения полосы пропускания в ряде случаев используется два кабеля CAT-5E/6. Таким образом сигналы форматов HDMI, VGA, USB по витой паре передаются без потерь и могут быть получены в любой точке даже достаточно больших зданий. При цьому пристроїв не вимагається додаткове харчування.

Типи пристроїв

  • Подовжувачі HDMI по витій парі до 30м, 60 м, 120м. Ці пристрої служать для передачі цифрового відеосигналу на великі відстані і незамінні при побудові демонстраційних та інформаційних панно.
  • Подовжувачі USB 1.1 по витій парі RJ45 до 45 м. Як правило, використовуються для підключення віддаленого на відстані до 45 метрів периферії: веб-камер, принтерів, сканерів, пристроїв керування.
  • Подовжувачі VGA по витій парі до 30 м. Застосовуються для підключення до віддалених моніторів, проекторів і телевізорів медіацентрів, комп'ютерів, ігрових приставок, програвачів.

Всі пристрої, які продаються в нашому магазині, відповідають заявленим характеристикам і побудовані з використанням якісних компонентів. Запрошуємо вас за покупками – подовжувачі по витій парі дозволять отримати максимально необхідне видалення і оптимізувати підключення ваших пристроїв, а також мінімізувати витрати.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner