Кошик
1625 відгуків
+380 (96) 552-45-45
+380 (50) 557-83-88
+380 (48) 743-91-35
ул. Одария 3, (Радиорынок) маг. Дюна №59, Одеса, Україна
Переходники ТМ
Залишити відгук

USB перехідники, з'єднувачі , адаптери (2.0, 3.0, Type C)

USB перехідники і адаптери – це найбільш численна і затребувана категорія пристроїв для електричного з'єднання приладів з різними інтерфейсами, а також перетворення одного виду сигналів в інші. Компанія «Перехідники ТМ» пропонує ознайомитися з переліком і вибрати те, що підходить вам найкращим чином.

Універсальна послідовна шина (Universal Serial Bus) дозволяє підключати всілякі прилади, оснащені відповідним портом, і робити по ній високошвидкісний обмін даними. Завдяки виділеній лінії живлення напругою 5 вольт, спрощується підключення пристроїв без власних живлять адаптерів.

Категорія представлена наступними типами пристроїв

  • Перехідники USB 2.0. Вони призначені для сполучення з периферією, що має роз'єми, відмінні від USB: клавіатури, принтери, сканери, комп'ютерні миші, відеореєстратори, плеєри і т. д.
  • Перехідники-кабелю USB 2.0 дозволяють коннектить пристрої з різними інтерфейсами, які знаходяться на деякій відстані один від одного.
  • Перехідники USB 3.0 використовуються для підключення пристроїв з більшою швидкістю передачі даних (до 600 Мбайт/с). Крім того, вони ж дозволяють отримати по харчуванню більшу силу струму (до 0,9 А).
  • Адаптери USB. Як правило, це пристрої з перетворенням сигналів в інший стандарт. Представлені адаптери USBCOM, USB - RS 232, USB - LPT (IEEE 1284), USB-SATA та інші.

Важливо! Відмінною особливістю формату USB 3.0 є виконання роз'ємів і шнурів у синьому або (рідше) червоному кольорі. Сумісні з USB 2.0, але при спільному використанні швидкість обмежена меншим стандартом.

Вибирайте адаптери з допомогою каталогу або пошуку, звертайтеся до наших консультантів – вони обов'язково вам допоможуть. Забезпечте собі максимальну зручність і можливість підключення один до одного самих різних пристроїв.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner