1741 відгук

Зараз компанія не може швидко обробляти замовлення та повідомлення, оскільки за її графіком роботи сьогодні вихідний. Вашу заявку буде оброблено найближчим робочим днем.

+380 (96) 552-45-45
+380 (50) 557-83-88
+380 (48) 743-91-35
ул. Одария 3, (Радиорынок) маг. Дюна №59, Одеса, Україна
Переходники ТМ
Залишити відгук

DVI-D to VGA. Конвертер або перехідник?

DVI-D to VGA. Конвертер або перехідник?

DVI-D на VGA. Конвертер або перехідник?

Кожен день, кожну годину технології йдуть вперед, і ні на мить не зупиняються. Ми постійно бачимо, що техніка вдосконалюється, відкриваючи перед нами все більш і більш нові перспективи. Але, для нас важливо не просто нове та вдосконалене... Нас цікавить, ще й простота у використанні новітніх моделей, можливостей, техніки.

Проаналізувавши інформацію на форумах, порталах, з особистого досвіду, наші фахівці прийшли до висновку, що багато людей не розуміють, як можна підключити монітор з роз'ємом VGA до відеокарти з роз'ємом DVI - D. Постійно радяться з такими ж людьми, точно не знають, але вже попробовавшими різні варіанти, і не завжди вдалі. Найчастіше зустрічаються згадки в покупці перехідника dvi-d, vga, і мотивація тут йде, швидше за ціною, ніж знанням.

Але, як показує практика, для якісного вирішення проблеми підключення, Вам знадобитися конвертер сигналу DVI-D, VGA. Наша компанія «Перехідники ТМ», вирішила надати для Вас інформацію, яка буде визначальною для кожного користувача, як професіонала, так і любителя, і підкаже відповіді на питання, що цікавлять Вас.

Перш ніж розглядати всі «плюси» і «мінуси» даних адаптерів, потрібно розглянути, для чого вони необхідні, і проаналізувати, що з себе представляють. Почнемо з самого початку...

конвертер dvi-d, vga від ТМ Перехідники
Що таке DVI-D підключення?

Спочатку, DVI (Digital Visual Interface) або, в перекладі, «цифровий відеоінтерфейс», призначений для передачі зображення відео на проектори, телевізори, монітори та інші пристрої відображення.
DVI-D є цифровим підключенням, яке дозволяє уникати втрат внаслідок конвертації цифрового сигналу в аналоговий. Даний вид підключення дозволяє надати максимальну якість відтвореного сигналу. Він проводить відтворення сигналу, виключно у цифровому вигляді. Так само, слід зазначити, що з'єднання DVI-D використовується на переважній більшості
цифрові LCD-моніторах.DVI-D DualLink (двоканальний) і має максимальний дозвіл - 2048х1536.

Це нововведення, яке було прийнято на озброєння провідними компаніями, з випуску основних пристроїв відтворення, значно ускладнило життя» багатьом користувачам ПК. Бо, воно прийшло на зміну підключення VGA.

Конвертер dvi-d, vga перетворювач Перехідники ТМ
Що таке підключення VGA?
VGA (Video Graphics Array), це відеоінтерфейс, який оснащував монітори і відеоадаптери з далекого 1987 року. Сам адаптер передає аналоговий сигнал. Максимум, доступний VGA-інтерфейсу – це HD-якість. Ні про яке FullHD, а тим більше, про передачу 3D, мова навіть не йде. Зараз величезна частка відеоадаптерів і пристроїв відтворення зображення припиняють випускатися з портом VGA. Так як нові відеокарти починають випускати тільки з DVI-D роз'ємом, а більшість людей до сих пір користуються моніторами з роз'ємом VGA, то взяти і підключити дані пристрої без проблем в зображенні неможливо. Існує кілька варіантів вирішення цієї проблеми, але для того, щоб знайти максимально робочий, потрібно розуміти, чому так відбувається.

Зіставляючи дані основних характеристик, можна резюмувати, що сигнали, які передаються пристроями, завдяки різним портів – теж різні. Можна багато розповідати причини і слідства, але варто відзначити головне. Для якісної роботи пристрою відтворення, необхідний якісний цифро-аналоговий перетворювач, який використовується для перетворення сигналу цифрового сигналу в аналоговий.

Тепер розглянемо «панацею», яку пропонують нам форуми, портали та інші джерела – купити звичайний перехідник dvi-d, vga. Перехідники коштують не дорого, це краще, ніж міняти відеокарту, шукати монітор з потрібним роз'ємом або шукати щось потрібне далі. Ціна перехідників варіюється від 50 до 150 грн. В результаті, користувач, не розібравшись, йде і купує даний адаптер, щоб потім у тому ж форумі написати - «не працює!!!». Чому ж не працює перехідник?

Знаючи терморегулятори такого пристрою, «китайські фахівці» вирішили, що можна просто спаяти потрібні виходи і дроти, і вуаля - перехідник DVI-D to VGA готовий!

перехідник dvi-d, vga не працює

А насправді, якщо подивитися на її даних роз'ємів, можна побачити, що цей перехідник не може працювати навіть ТЕОРЕТИЧНО! А саме потрібно звернути увагу, що в цифровому dvi немає контактів C1, C2, C3, C4, які ГОЛОВНИМ чином відповідають за аналогову складову VGA!

Терморегулятори dvi-d 24+1 і dvi-i 24+5 роз'ємів.

Терморегулятори dvi-d 24+1 і dvi-i 24+5 роз'ємів

Терморегулятори VGA роз'єми.

Терморегулятори VGA роз'єми.

Підсумки ми всі бачимо, вони викладені на просторах інтернету – «підключив перехідник, але монітор не працює», «монитор не підключається через перехідник dvi-d, vga» і все в такому ж дусі. А якби користувач прочитав і зіставив, що підключення мають різний сигнал, то зрозумів би, що необхідно саме перетворення сигналу. Звичайна перепайка не є рішенням. Це просто один з варіантів, який не підійде в 100% випадків.

Рішенням проблеми підключення є саме перетворювач dvi-d, vga. Не поспішайте говорити, що він коштує дорожче, ніж перехідник. Ви можете спробувати щастя і спробувати купити абсолютно не потрібну річ за 50-150 грн, але ми вже розібралися, що даний адаптер ніяк не бере участь в перетворенні сигналу. Перехідник НІЯК не переконверує сигнал з цифрового в аналоговий, що так необхідно для вирішення питання підключення пристроїв візуалізації. Суть роботи конвертера dvi-d to vga, в повному перетворенні цифрового двійкового коду у напругу або струм, а саме, аналоговий сигнал.


Перехідник, простіше кажучи, допомагає фізично усунути проблему «не того порту передачі» і зробити «потрібне гніздо», не більше. А ажіотаж наганяють люди з форумів, які розбираються в цьому так само, як і сама людина, що потребує допомоги (найчастіше) і радять те, що купили б самі, тобто річ дешевше. Виходячи з усього сказаного вище, можна зробити висновок, що користувачеві, зіткнувся з цією проблемою, треба купити перехідник, а перетворювач з dvi-d на vga. Конвертер допоможе Вам насолоджуватися роботою візуальних пристроїв комп'ютера, моніторів і інших пристосувань.

Висновок


У даній статті ми розглянули кілька загальних і спеціальних положень.

  • Перше, це довіряти інформації, перевіреної фахівцями. Довіра людині, бо він вважає, що так правильніше, або гнатися за дешевизною, може принести наслідки у вигляді втрати часу, грошей і нервів.
  • Друге, вже практичне –якщо Ви бачите, що рішення не працює у більшості, значить, варто розібратися, чому воно не підходить до всіх. Таким чином, фахівці компанії «Перехідники ТМ», для вирішення однієї з нагальних проблем, розглянули відзнаки конвертера від перехідника dvi-d, vga.

Тепер Вам залишилося вирішити, купувати за невелику суму перехідник і сподіватися, що це не буде трата грошей «на вітер», або купити необхідний перетворювач DVI-D to VGA, і стати одним з перших, на форумах, хто напише, який адаптер дійсно працює!

З ув. Перехідники ТМ

 

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner